Przekazuj wszystkim swoim gościom weselnym najświeższe informacje jednym kliknięciem!

Ślub to najważniejsze i prawdopodobnie największe wydarzenie jakie będziecie organizować. Ślubne strony internetowe to świetny sposób na szybkie przekazanie informacji do wszystkich gości jednocześnie oraz otrzymanie wiadomości zwrotnych, bez godzin spędzonych z telefonem przy uchu!

Od zeszłego roku w sieci zaczęło pojawiać się bardzo dużo platform, na których w łatwy sposób stworzycie swoje ślubne strony. Niestety, są one bardzo powtarzalne, czasochłonne i co najgorsze zupełnie niedopasowane do Was i Waszego ślubu. Obecne możliwości pozwalają na to, aby strona ślubna wyglądała tak jak tego zapragniecie, pasowała do motywu oraz wybranego już przez Was zaproszenia. 

Miałam przyjemność stworzyć już dwie ślubne strony internetowe, które możecie obejrzeć poniżej. Dwa zupełnie inne wesela, zupełnie inne gusta. Strony zostały dopasowane do wybranych przez młodych zaproszeń i kolorów przewodnich. Oba wesela odbyły się niedawno, niebawem na stronach pojawią się galerie zdjęć, gdzie goście będą mogli oglądać zdjęcia i wspominać jak świetnie się bawili. A to wszystko bez konieczności wrzucania wszystkich zdjęć na Facebooka, nagrywania płyt lub pendrivów dla wszystkich gości z osobna. 

Każda strona ślubna jest wykonywana przeze mnie tak, aby sprostać nawet największym wymaganiom. Zapoznaj się z zakładką plan działania i dowiedz się jak pracuję i czego potrzebuję, aby wykonać Wasza wymarzoną stronę na ślub.